Türkçe
English

GENERTEC HOLDİNG

Genertec, %100 hissesi devlete ait ve SASAC (State-owned Assets Supervision and Administration Commission - Devlet Değerlerinin Denetimi ve Yönetimi Komisyonu) tarafından yönetilen bir holdingdir. 1998 yılında kurulan Genertec'in bünyesinde ikisi Şanghay borsasında yer alan 32 firma bulunmaktadır. Bu firmalar Çin sanayi segmentlerinde ve teknolojisinde kilit roller oynamakta ve Çin'in ekonomik kalkınmasına büyük katkıda bulunmaktadırlar. 

​54 ülkede yurtdışı ofisleri bulunan Genertec Holding’de 45.000'den fazla kişi çalışmaktadır. 

Genertec, müşterilerine pazarlama, ticari hizmetler, finansman, temel ekipman üretimi, mühendislik tasarımları, inşaat, teknik ve danışmanlık hizmetlerini içeren paket çözümleri sunarken sağladığı güçlü entegrasyon hizmetleri ve kaynak entegrasyon kabiliyeti ile gurur duymaktadır. Dünya çapında pazarlama, satış, lojistik ağları ve entegre operasyon kabiliyeti ile Genertec, 100'den fazla ülke ve bölge ile ayrıca yurt içinde ve yurt dışında büyük şirketler ve finansal kuruluşlarla istikrarlı ve işbirlikçi ilişkiler kurmuştur. Genertec, uzman, üstün ve deneyimli yetenek havuzu ve yüksek kalite değerleri ile güçlü yatırım kabiliyeti ve finansal güce sahiptir. 

​2014 “Fortune Top 500” listesine 469. sıradan giren Genertec, dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinin listelendiği 2014 “ENR Top 225” listesine ise 68. sıradan girmeyi başarmıştır. 29 milyar ABD Doları cirosu ile Genertec Holding, Çin’in en büyük 500 firması arasında 91. sırada yer almaktadır. 

Global stratejik düşünce ve yeniliklere açık uluslararası vizyon ile Genertec, fırsatların peşinden koşacak, kaynakları entegre edecek, kalkınmasının dönüşümünü hızlandıracak ve sürekli olarak endüstriyel değer zincirini iyileştirecektir. Dönüşüm ve yükselmesinde hızlı ilerlemeyi gerçekleştirirken, bilimsel araştırma, üretim ve ticareti entegre eden, uluslararası rekabette yerini alan büyük ölçekli bir oyuncu olmak için gayret gösterecektir.  

(Kuruluşun internet sitesi http://www1.genertec.com.cn/p397.aspx )

 

© Genertec Türkiye | 2017
ike
ike