Türkçe
English

Gelişmiş Ekipman İmalatı

Teknik rekabet gücü ve kaynak avantajları ile Genertec, keskin rekabet üstünlüğü olan pek çok lider sanayi yaratmak adına gelişmiş ekipman üretiminin kalkınmasına öncelik vermektedir.

 

 

Ticaret ve Proje Yükleniciliği

Ticaret ve proje yükleniciliği (EPC+F) Genertec’in geleneksel iş koludur. Çin Ulusal Teknik İth./İhr. A.Ş., Çin Ulusal Makine İth./İhr.(Grup) A.Ş., Çin Ulusal Enstrüman İth./İhr.(Grup) A.Ş., Çin Uluslararası İhale Firması, CMC Uluslararası İhale A.Ş., Instimpex Uluslararası İhale Firması, Çin Ulusal Yurtdışı Ekonomik İşbirliği A.Ş. de dahil olmak üzere Genertec iştirakleri, Çin’in ekonomik yapılanmasına ve sosyal kalkınmasına önemli katkı yaparak toplam değeri 200 milyar ABD Dolarından fazla olan gelişmiş teknoloji, ekipman seti ile mekanik ve elektronik ürünlerini Çin pazarına 10 yıllardır tanıtmışlar ve anahtar teknoloji ve ekipmanlar, büyük ölçekli ekipman takımları, mekanik ve elektronik ürünler ve diğer alanlarda güçlü bir rekabet üstünlüğü kazanmışlardır.
Dönüşüm stratejisi ve teşvik uygulamaları ile Genertec, hali hazırda haberleşme nihai ürünlerinin satışında zirvede bir hizmet sağlayıcısı ve dökme ve kaynak ürünler ticaretinde önemli bir servis sağlayıcısı konumundadır.

 

 

Ecza Sanayi

Genertec, ecza sanayiinde yer alan belkemiği mahiyetindeki çeşitli firmalara yatırım yapmakta ve bu firmaların kontrolünü sağlamakta olup, kote edilmiş 2 firmanın sahibidir. Hali hazırda Genertec, aktif olarak eczacılığa ilişkin kaynakları entegre etmekte, AR&GE verilerini çoğaltmakta ve büyük çabalarla ulusal ve uluslararası piyasaları birleştirerek pazarlama ağı kurarken; bilimsel araştırma, üretim ve ticareti entegre ederek de ecza sanayi yapısını kurmaktadır.

 

  

Teknik Hizmetler ve Danışmanlık

Teknoloji tanıtımında güçlü kabiliyeti ile Genertec ilgili kuruluşlar ve araştırma enstitüleri ile birlikte aktif olarak birleşme ve alımlar alanı ile uğraşmaktadır. Uluslararası gelişmiş teknik kuruluşlar edinirken, Genertec güçlü bağımsız inovasyon kabiliyeti kurmuş ve endüstride teknik tanıtım, özümseme ve inovasyon sayesinde teknik bir sütun haline gelmiştir.

 

 

İnşaat & İlgili Sanayiler

Uzun geçmiş, üstün performans ve iyi bir marka olarak kazanılan ün ile Genertec’in inşaat alanında çalışan firmaları, şehirleşme teşviğinin tarihsel rotası içerisinde ve kısmen refah bir toplumun kurulmasında her bakımdan çok önemli rol oynamıştır. .

© Genertec Türkiye | 2017
ike
ike